ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Yağışlı
MEDYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Mart 2014 Pazartesi 20:45

3 Adam'da kahkaha tufanı

3 Adamda kahkaha tufanı

3 Adam'da Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’tan kopartan hikayeler...


3 Adam'da Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın yaşadıkları telefon hikayeleri izleyenleri gülme krizine soktu...

Star TV'de yayınlanan Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın sunduğu 3 Adam'da bu hafta yine renkli anlar yaşandı.

Programda Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın canlı yayında anlattığı telefon hikayeleri izleyicileri gülmekten kırdı geçirdi.

İbrahim Büyükak unutamadığı bir telefon anısını şöyle anlattı. 'Benimde küçük yaşta rastgele numara aramışlığım, sapıklığım oldu. Beni aradılar dolandırmak istediler, para istediler. Dolandırıcılık olaylarından haberim vardı tabi. Ben böyle yapmaya utanmıyor musunuz diye sorunca 'yok' diye cevap verdi. Böyle yaparak elinize ne geçiyor dediğimde 'para' diye karşılık verdi. En sonunda kızdım kapat telefonu dedim. Oda bana 'sen kapat' diye cevap verdi. Sapıkla böyle telefonda flörtleştik.

Oğuzhan Koç'ta girdiği bir iddiayı kaybettiği için rastgele bir numarayı arayıp şarkı söylediğini anlattı. Oğuzhan Koç aradığı bir numaraya bunun bir banka uygulaması olup müşterilerini memnun etmek için yaptıklarını söylediğini ardından şarkıyı söyleyip bitirdiğinde karşısındaki kişinin sesini beğenmediği söyleyerek tepki gösterdiğini anlattı. İbrahim Büyükak ve Koç'un ve anlattığı olaylar sonrası salonda kahkaha tufanı koptu.

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER