ÖNE ÇIKANLAR :
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Haziran 2014 Cuma 12:36

Burak Yılmaz evleniyor mu?

Burak Yılmaz evleniyor mu?

Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Burak Yılmaz'ın 2009 yılında nişanlanıp ayrıldığı İstem Atilla ile pazar günü evleneceği iddia ediliyor.


A Milli Futbol takımının ve Galatasaray’ın başarılı futbolcusu Burak Yılmaz, pazar günü evleniyor. 30 Mart 2009’da Antalya’da aile arasında İstem Atilla’yla nişanlanan Yılmaz, Titanic Beach Resort Otel’de yapılacak

250 kişilik düğünden bir gün önce kavga ederek ayrılmıştı. Çocukluk aşkı İstem Atilla’yı unutamayan Yıldız futbolcu 5 yıl sonra eski nişanlısına geri döndü.

Yılmaz ve Atilla çifti pazar günü Antalya’da aileler arasında yapılacak olan gizli bir nikahla evlenecek.

Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Burak Yılmaz, 5 yıl önce nikah masasından döndüğü kız arkadaşı İstem Atilla ile bu Pazar dünyaevine giriyor.

Burak Yılmaz da eski nişanlısı İstem Attilla'yı hiç unutmadı. Aradan geçen 5 yıl boyunca Burak Yılmaz ve İstem Atilla, ayrı hayatlar yaşadı ancak eski aşıkların yolları yine kesişti.

NİKAH TÖRENİ AİLE ARASINDA YAPILACAK

Birkaç aydır birbirlerine ikinci bir şans veren genç çift, 15 Haziran Pazar günü evlenme kararı aldı. 29 yaşındaki Burak Yılmaz ile İstem Atilla, aile arasında yapılacak bir törenle hayatlarını birleştirecek. 

(Star)

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER