ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL8°C
Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Aralık 2014 Pazartesi 18:13

Ülkü Ocakları, Bahçeli ile görüştü

Ülkü Ocakları, Bahçeli ile görüştü

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ziyaret eden heyet, Sivas ve ülke gündemine ilişkin konuları görüştü.


Sivas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Turan Gazi Yalçındağ ve yönetimi çeşitli temaslarda bulunmak üzere Ankara’ya gitti. 
Ankara’da MHP kurucusu merhum Alparslan Türkeş’in kabrini ziyaret eden Sivas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Turan Gazi Yalçındağ ve yönetimi burada okunan duaların ardından Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz’un makamına geçti. Ziyarette Sivas'a özgü el yapımı hediyelik eşyalar takdim eden Yalçındağ, Sivas Ülkü Ocakları’nın gerçekleştirdiği faaliyetler hakkında bilgi vererek Sivas ve ülke gündemine ilişkin görüş alışverişinde bulundu.

Yalçındağ ve beraberindeki heyet, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi’nden MHP Genel Merkezi’ne geçti. Burada Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin ile görüşen Yalçındağ ve yönetimi son olarak MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret etti.

Ziyarette MHP Lideri Bahçeli ile Sivas ve ülke gündemine ilişkin konuları görüşen Sivas Heyeti burada hatıra fotoğrafı çektirdi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER