ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Hafif Yağmur
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Kasım 2014 Salı 14:21

Ölüme ramak kala..

Ölüme ramak kala..

Rize’de sokakta yürüyen bir kadın bir adım geç atsaydı iki torba çimento üzerine düşerek belki de ölümüne neden olacaktı.


Rize’de sokakta yürüyen bir kadın bir adım geç atsaydı iki torba çimento üzerine düşerek beklide ölümüne neden olacaktı.

Rize’de yaşanan ilginç kaza güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Kazada Suzan Koçal (48) isimli kadın sokakta yürürken hemen yanına inşaattan 2 torba çimento düştü. Şanslı kadın bir adım ile ölümden döndü. Görüntüde kadın eve gelmeyen oğlunu aramak için Çarşı Mahallesi Kambursırt Sokağı’nda bulanan internet kafeye girdi. Oğlunu bulamayıp dışarı çıkan kadın evine giderken bir inşaatın çatısından hemen yanına iki torba çimento düştü. Çimento torbaları düşerken patladığı için biranda ortalığı çimento dumanı kapladı. Duman dağılınca kadının olayı yara bile almadan atlattığı anlaşıldı.

Suzan Koçak yaptığı açıklamada , “Oğlumu bakmak için internet kafeye gitmiştim. Çıkınca biranda yanıma çimento torbaları düştü. Kafede iki saniye daha oyalansaydım belki de üzerime düşecekti. Çok korktum” dedi.
 

KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER