ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Aralık 2014 Salı 17:12

Öldürüp, cesedini bodruma bıraktı

Öldürüp, cesedini bodruma bıraktı

Mardin'in Derik İlçesi'ne bağlı Tavşanlı Köyü'nde oturan 54 yaşındaki Abdülkadir Doğan, borcunu ödemek için gittiği Kızıltepe İlçesi'nde Z.K. tarafından bıçaklanarak öldürüldü.


Derik'in Tavşanlı Köyü'nde oturan ve dün ailesine borcunu ödemek için Kızıltepe İlçesi'ne gideceğini söyleyerek evden çıkan Abdülkadir Doğan, akşam eve gelmeyince ailesi tarafından aranmaya başlandı. Üzerinde yaklaşık 20 bin lira bulunan Abdülkadir Doğan'ın telefonuna da ulaşamayan ailesi, Kızıltepe İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne giderek kayıp başvurusunda bulundu. 

Polis ekipleri Abdülkadir Doğan'ı arama çalışmalarını sürdürürken, Z.K. Derik Cumhuriyet Savcılığı'na giderek Doğan'ı kendisinin bıçaklayarak öldürdüğünü ve cesedini de evinin bodrum katına bıraktığını söyledi. Derik Savcılığı'nın verdiği bilgi üzerine Kızıltepe İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler Z.K.'nın Ersoylu Mahallesi'ndeki evinin bodrum katında yaptıkları aramada Abdülkadir Doğan'ın cesedini buldu. Ceset, otopsi için Kızıltepe Devlet Hastanesi morguna kaldırılırken, Z.K'nın cinayeti neden işlediği ise öğrenilemedi.

KAYNAK:
DHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER