ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Aralık 2012 Cumartesi 16:06

Oktay Usta Rizeli bayanlara buluştu

Oktay Usta Rizeli bayanlara buluştu


Samanyolu televizyonunun sevilen programlarından 'Yeşil Elma'nın yapımcısı ve sunucusu Oktay Usta (Aymelek), Rize’ye geldi. Oktay Usta, birbirinden güzel yemek tariflerini Rizeli bayanlarla paylaştı.

        Gülbahar Hatun Derneği tarafından, 'Oktay Usta ile Lezzet Yolculuğu' adı altında, öğrencilere okuma salonları hazırlamak için yapılan programda Usta, Rizeli bayanlarla buluştu. Oktay Usta, yaptığı açıklamada, “Rize’ye ikinci gelişim oluyor. Buraya gelen misafirlerimizle tariflerimizi paylaşacağız. Programdan elde edilen gelirle öğrencilere Rize’de bir okuma salonu yapılacak. Böyle bir hayır işinde beni de unutmayan Gülbahar Hatun Derneği’ndeki bayan ablalarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

        Daha sonra sahneye çıkan Oktay Usta, programa katılan hanımları sahneye davet ederek portakal soyma, krep, börek sarma gibi birçok mutfak işinde yarıştırdı. Oktay Usta, yarışmacılarda birinci gelen hanımlara ödül olarak mutfak malzemeleri verdi. Yarışmaların ardından kendi hünerlerini sergileyen Oktay Usta, birbirinden güzel yemek tariflerini de Rizeli bayanlarla paylaştı. Usta, program sonunda kendisinin yazdığı yemek kitaplarını sevenlerine imzaladı. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER