ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Haziran 2014 Salı 11:05

Karnındaki bebeği ile birlikte öldü

Karnındaki bebeği ile birlikte öldü

8 aylık hamile, 33 yaşındaki Sibel Kaya, 11. kattaki evlerinin balkonundan halı silkelerken düştü. Kaya, kaldırıldığı hastanede karnındaki bebeği ile birlikte öldü.


Kayseri’de 8 aylık hamile, 33 yaşındaki Sibel Kaya, Talas İlçesi'nde 11 kattaki evlerinin balkonundan halı silkelerken düştü. Kaya, kaldırıldığı hastanede karnındaki bebeği ile birlikte öldü.

Sibel Kaya, işsiz eşi 31 yaşındaki Kerim K. ile 10 ay önce yaşamını birleştirdikten sonra İzmir’den gelip, kayınvalidesi S.K. ve kayınpederi Ö.K 'nın Talas İlçesi Bahçelievler Mahallesi Armağan Sokak Nihavent Konak Apartmanı'nın 11'inci katındaki eve yerleşti. Sibel Kaya, 11’inci katta bulunan evin balkonuna halı silkmeye çıktı ve dengesini kaybederek düştü.

Olayı görenlerin haber verdiği 112 Acil Servis ekibi olay yerine gelerek Sibel Kaya'nın öldüğünü belirledi. Ancak, 8 aylık bebeğin kurtarılabilmesi için Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne götürüldü. Burada sezaryenle alınan erkek bebek de, doktorların müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

Anne ve bebeğinin cesetleri, yapılan otopsi ardından ailesine teslim edildi. Kerim Kaya, olay sırasında oturma odasında olduğunu söyledi. Eşini ve doğması için gün saydıkları bebeğini kaybeden Kerim Kaya’nın bir sosyal paylaşım sitesinde 26 Mayıs’ta "Keşke hasretin zirvesi böyle göğe ermeyeydi. O kadar yüksekten düşmeye değmeyeydi. Sus pus kendini arayan, yine başa dönmeyeydi" paylaşımında bulunduğu dikkat çekti.

Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri soruşturmayı sürdürürken görgü tanıkları düşen kadını balkonda halı silkelerken gördüklerini söyledi.

KAYNAK:
DHA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER