SON DAKİKA :
İSTANBUL17°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Kasım 2014 Cumartesi 17:33

KADİR-DER Öğretmenler Günü'nü programı

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/kadir-der-ogretmenler-gununu-programi-1490219-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/kadir-der-ogretmenler-gununu-programi-1490219-622x360.jpg
KADİR-DER Öğretmenler Gününü programı

KADİR-DER tarafından düzenlenen 24 Kasım Öğretmeler Günü programı Kadirli Belediyesi Devlet Bahçeli Kültür salonunda gerçekleşti.


Osmaniye'nin Kadirli İlçesinde hizmet gösteren KADİR-DER (Kadirli Eğitim Gönüllüleri Derneği) tarafından düzenlenen 24 Kasım Öğretmeler Günü programı Kadirli Belediyesi Devlet Bahçeli Kültür salonunda gerçekleşti.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan program, konuşmacı olarak davet edilen psikolog Ramazan Şimşek’in aile ve çocuk terapisi hakkında bilgiler vermesiyle devam etti.

Şiirlerin okunduğu şarkıların söylendiği Öğretmenler Günü programına Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan, Kadirlili öğretmenler ve davetliler katıldı.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

16 yıl sonra sevenleriyle buluştu

SONRAKİ HABER

Büyükelçiliğin önünde kırmızı alarm!

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.