ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Aralık 2012 Cuma 16:25

İskenderun'da klimasız okul kalmadı

İskenderunda klimasız okul kalmadı


Hatay'ın İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su, eğitime büyük önem verdiklerini, okullarda klimasız okul kalmadığını söyledi

İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü Lokali'nde düzenlenen 2012 yılı değerlendirme toplantısına Kaymakam Ali İhsan Su, İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Cengiz Başer, İskenderun İlçe Jandarma Komutanı, Jandarma Yüzbaşı Kamil Türkdönmez, İskenderun Milli Eğitim Müdürü Muharrem Keleşoğlu, İskenderun İlçe Tarım Müdürü Osman Hatlar ve birim amirleri katıldı.

Toplantıda konuşan İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su, “Bizler kamu görevlileriyiz. Ancak basın mensupları da toplumu bilgilendirme anlamında birer kamu görevi görmektedir. Bu bağlamda her zaman basının desteğini görmekteyiz.” dedi.

2012 yılında İskenderun’da eğitim başta olmak üzere şehrin huzur ve güvenliğinin sağlanmasında önemli mesafeler alındığına vurgu yapan Kaymakam Su, “Şehrimize mobese sisteminin kurulması, olayların üzerine kararlılıkla gidilmesinin yanı sıra eğitime verilen destek de çok önemli, Geçtiğimiz yıl tüm okullarımıza klima alındı. Şehrimiz yeni eğitim öğretim yuvalarına kavuştu. KÖYDES projesi kapsamında köylerimize yeni yol ve su şebekeleri döşendi. 41 yeni proje hayata geçirildi. Kimsesiz çocuklara yardım eli uzatıldı. Tarım konusunda da bölgemizde özellikle muz üretimini teşvik etmek için yeni seralar açıldı. İskenderun güvercinini marka haline getirmek, için çalışmalar başlattık.” şeklinde konuştu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER