SON DAKİKA :
İSTANBUL19°C
Çok Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 31 Ekim 2014 Cuma 17:22

DBP) Diyarbakır İl Başkanı Zübeyde Zümrüt,

/home/yztusr/public_html http://cdn3.yazete.com/store/img/dbpden-1-kasim-bildirisi-1481826-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/dbpden-1-kasim-bildirisi-1481826-622x360.jpg
DBPden 1 Kasım bildirisi

DBP Diyarbakır İl Başkanı Zübeyde Zümrüt,Zümrüt, kepenk kapatma çağrılarının olmadığını açıkladı.


Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Diyarbakır İl Başkanı Zübeyde Zümrüt, 1 Kasım’da yapılacak yürüyüş için partililer ile birlikte Türkçe ve Kürtçe bildiri dağıttı. Zümrüt, kepenk kapatma çağrılarının olmadığını açıkladı.

HDP, DBP ve DTK’nın çağrısı ile 1 Kasım’da Diyarbakır’da yürüyüş düzenlenecek. HDP, DBP ve DTK, düzenlenecek yürüyüş öncesi hazırlıklarını tamamladı. DBP Diyarbakır İl Başkanı Zübeyde Zümrüt, merkez Yenişehir ilçesi Ofis semtindeki AZC Plaza önünde partililer ile bir araya geldi. Yağmurlu havaya rağmen Türkçe ve Kürtçe yazılı bildiri dağıtan Zümrüt, kepenk kapatma çağrılarının kesinlikle olmadığını söyledi.

KAYNAK:
İHA
ÖNCEKİ HABER

Mahalleliden baz istasyonuna tepki!

SONRAKİ HABER

Sahte kanser ilacı yakalandı

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.