SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Kasım 2014 Pazar 15:13

Ermenek'te bir maden ocağı daha kapatıldı

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/maden-ocaginda-patlama-yaralilar-var-1486040-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/maden-ocaginda-patlama-yaralilar-var-1486040-622x360.jpg
Bir maden ocağı daha kapatıldı

KARAMAN'ın Ermenek İlçesi Pamuklu Köyü yakınlarında 18 işçinin mahsur kaldığı Has Şekerler Madencik Şirketi'ne ait kömür ocağının yakınında Tarkom Madencilik'te de üretim durduruldu.


KARAMAN'ın Ermenek İlçesi Pamuklu Köyü yakınlarında 18 işçinin mahsur kaldığı Has Şekerler Madencik Şirketi'ne ait kömür ocağının yakınında Tarkom Madencilik'te de üretim durduruldu.

Daha önce havzadaki Özkar Madencilik Şirketi'ne ait kömür ocağında üretimi durduran Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Teftiş Kurulu Ankara Grup Başkanlığı'ndan gelen müfettişler bu kez Tarkom Madencilik Şirketi'ne ait ocakta eksiklikler saptadı. Müfettişlerin raporunda yer alan bu eksiklikler giderilene kadar üretim durduruldu.

 


KAYNAK:
DHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Kask hayatını kurtardı

SONRAKİ HABER

Sıra kavgası ölümle bitti

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.