ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Nisan 2013 Perşembe 15:10

Bingöllü kızlar Güneydoğu gezisi yaptı

Bingöllü kızlar Güneydoğu gezisi yaptı


 Bingöl’de faaliyet gösteren Çağlayan Çalışanlar Derneği İçişleri Bakanlığı tarafından desteklenen “Aile Okulu Başlıyor” projesi kapsamında 50 bayan öğrenciyi Güneydoğu gezisi yaptırdı.
Gezi kapsamında Diyarbakır, Mardin ve Şanlıurfa illerinde bulunan tarihi ve doğal güzellikleri gezen kursiyerlerden Neslihan Polat;’’ Ülkemizin çok güzellikleri var. Bu gezi sayesinde bu güzellikleri bir defa daha görme imkanı buldum’’ dedi. Arzu Işık ise bazı yerleri ilk defa gördüğünü ifade ederek; ‘’ Benim için gayet güzeldi. Ayrıca arkadaşlarımla ilk defa bu şekilde bir geziye çıkmış oldum. Şanlıurfa, Mardin ve Diyarbakır çok güzel memleketler. Bence herkesin görmesi gereken doğal bir güzelliği olan memleketler.’’ diyerek memnuniyetini dile getirdi.

Projede, Aile içi sosyal ve kültürel iletişimi amaçladıklarını belirten Çağlayan Çalışanlar Derneği Başkanı Mehmet Necmi Turhan; ‘’ Aile içi etkileşimin ve kültürel bağlarımızın zayıflığından dolayı bu tür bir projeyi faaliyete geçirdik. Projemiz kapsamında eğitimimiziz yanı sıra konferanslar, kermesler ve geziler gibi faaliyetlerimizde olacaktır. ‘’ şeklinde konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER