ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Aralık 2012 Cumartesi 13:53

"Başarılı bir yıl olması ortak dileğimiz"

"Başarılı bir yıl olması ortak dileğimiz"


Kayseri Valisi Şerif Yılmaz, “2012 yılını geride bırakıyor ve yeni bir yıla giriyoruz. Yeni umutlarla karşılayacağımız 2013 yılının, Kayserili hemşehrilerim için istikrarlı, başarılı ve beklentilerin karşılandığı bir yıl olması hepimizin ortak dileğidir.” dedi.

        “Her yeni yıl, sorunların aşılması yolunda inançları güçlendirir, beklentileri artırır.” diyen Yılmaz, yeni yıl mesajında şu ifadelere yer verdi: “Geçmişin değerlendirmesi yapılarak, yeni hedefler, değişimler için fırsat yaratır ve insanların geleceklerine umutla bakmasını sağlar. Bugün ilimiz gelişmeler neticesinde, ülkemizin ve dünyamızın örnek şehirlerden biridir. Bu da müteşebbislerimizin toplumsal ve ekonomik yaşamda karşılaşılan güçlüklerin aşılabilmesi için devletimize verdiği destek, gelişme, büyüme ve kalkınma yolunda en büyük güvencemiz olmuştur. Çocuklarımız ve gençlerimizin geleceğe ilişkin kaygılarını en aza indirebilmek, onlara daha güzel günler bırakabilmek, yeniliklere açık, her zaman gurur duyacağımız bir Kayseri olarak ilerlemek için hepimize büyük sorumluluklar düşmektedir. Tüm hemşehrilerimin bu bilinçle, güçlü ve gelişmeye ulaşma yolunda yılmadan çalışması ve ülkemize sahip çıkması gerekmektedir. Vatandaşlarımızın sağduyusu, fedakarlık ve sorunların aşılması yolunda gösterdiği birlik ve dayanışma, güçlü ülkemizin en önemli güvencesidir.”

        Vali Yılmaz, herkesin yeni yılını kutlayarak, “2013 yılının milletimiz, ülkemiz, dünyamız ve tüm insanlık için hayırlar getirmesini diliyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.” dedi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER