ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Kasım 2014 Salı 17:37

Babasıyla eski eşinin kayıtlarını yayınladı

Babasıyla eski eşinin kayıtlarını yayınladı

Manisa'da oturan G.T., babası ve eski eşi H.Ö. arasında ilişkisi olduğu iddiasına yönelik ses kayıtlarını internet ortamında paylaştı. G.T., boşandığı eş, babasının yanı sıra, bir arkadaşı ve eski patronuyla da kendini aldattığını öne sürdü.


Afyonkarahisar'da ayrıldıktan sonra Manisa'ya yerleşip yeniden evlenen G.T., 1 yıl önce boşandığı eşinin çocuğunu almak için tehdit ettiği iddiasıyla daha önce babası ve eski eşi arasında ilişki olduğunu tespit ettiği ses kayıtlarını sosyal paylaşım sitesindeki hesabından paylaştı. İnsanların yüzüne bakamadığını anlatan G.T., paylaşımına, "Bu benim özelimdi arkadaşlar ve dostlarım. Beni yıktı. Hayallerimi aldı. İnsan yüzüne çıkacak hal koymayan 2 insanın ses kayıtları. Afyon'da onların sayesinde insan yüzüne çıkcak hal mi bıraktılar" yazılı not ekledi. 

"EVLENDİKTEN SONRA ASKERE GİTTİM"

Ses kaydının internette hızla yayılması üzerine paylaşımını kaldıran G.T., 2008'de evlendiği H.Ö.'den 2013'te boşandığını söyledi. H.Ö. ile evlendikten kısa süre sonra askere gittiğini anlatan G.T., eşinin kendisini bir arkadaşı, eski patronu ve babası ile aldattığını öne sürdü. Askerden geldikten sonra dedikoduları bir arkadaşından duyduğunu ifade eden G.T., şöyle dedi:

"Eşimle konuştum. Bir şey olup olmadığını, rahatsız edenler varsa başka bir yere gidebileceğimizi ama dürüst olmasını istedim. Eşim her şeyi inkar etti. Kullandığı telefon hattı benim üzerimeydi. Operatörden telefon kayıtlarını aldım. Aldattığı iddia edilen kişilerle sık sık görüşme vardı. Beni aldattığına inandım. Aile büyükleri, o dönemde 6 aylık olan çocuğumuz için barışmamızı önerdi."

İLİŞKİ YAŞADIKLARINI KABUL ETTİLER

Eski eşinin telefon kayıtlarından kendisini eski patronuyla aldattığını fark ettiğini de ileri süren G.T., H.Ö. ile arasında geçen olayları şöyle anlattı:

"Evde sağlı- solu karıştırınca eski patronumun kendisine hediye ettiği telefonu ve verdiği paraları buldum. Olaylar üzerine boşanmak isteyince eski eşim kabul etti. Avukata gittiğimizde babamın kendisine tecavüz etmeye çalıştığını, tacize uğradığını iddia etti. Bu iddia üzerine Babam R.T. ile eski eşimi yüzleştirdim. İlişki yaşadıklarını itiraf ettiler. Annem de bunu doğruladı, eski eşimin beni yan komşumuzla da aldattığını öne sürdü. Anlaşmalı olarak Kasım 2013'te boşandık. Mahkemede elimde böyle kayıtlar olduğunu söylemedim. Çocuğa karşılık 7 bin TL tazminat talep ettiler. Kabul ettim. Çocuğumu isteyip, beni tehdit edince de bu ses kaydını paylaşmak zorunda kaldım."

"YALAN DEMİYORUM"

Ses kayıtlarında gelini ile yakınlaştığını anlattığı duyulan R.T., çekyatta yattığı sırada yanına gelen gelininin kafasının kendi kafasına dokunduğunu anlatıyor. Ses kaydında, "Kendisi geldi bana sokuldu diyen" R.T.'ye bağıran H.Ö. ise kayınpederinin kendisine yaklaştığını iddia ediyor. Israrla ne olduğunu soran G.T.'nin, "Oynaşmaya başladıktan sonra olanlar oldu, doğru mu?" diye sorması üzerine ise eski eş H.Ö., "Tamam diyorum. Yalan demiyorum. Tamam dedim" şeklinde cevap veriyor.

İddiaları yalanlayan eski eş H.Ö.'nün kız kardeşi A.Ö., G.T. ve babasının kardeşine tuzak kurduğunu iddia etti. Baba- oğlun çocuğu vermemek ve nafaka ödememek için böyle bir yol izlediğini öne süren A.Ö., G.T. ve babası hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını söyledi.

KAYNAK:
DHA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER