ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Aralık 2013 Cuma 16:16

Artvin protokolü Menderes Koleji'nde buluştu


Menderes Koleji, Artvin Valisi Kemal Cirit, Belediye Başkanı Emin Özgün, Cumhuriyet Baş Savcısı Ömer Akşit, Emniyet Müdürü Hüsrev Salmaner, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yanmaz, Üniversite Yöneticileri için akşam yemeği düzenledi.

Yemekte konuşan Artvin Valisi Kemal Cirit, "Böyle güzel bir program düzenlediklerinden dolayı öncelikle Özel Menderes İlköğretim Kurumu idarecilerine teşekkür ediyorum. Kurum müdürlerimizle bizleri bir araya getirip böyle güzel bir programın düşünülmesini de anlamlı buluyorum. Özel sektörün eğitimde olmasını eğitim kalitemizin artması adına olumlu karşılıyorum." diye konuştu.

Dört yıl gibi bir zamanda kuruma olan talebin arttığını söyleyen okul müdürü Harun Var, "Kurumumuzda eğitim faaliyetlerini öğretmen, öğrenci ve veli üzerine kurduk. Öğretmenlerimizin yetişmesi adına zümre faaliyetlerini ve eğitim gezilerini düzenli olarak yapmaya çalışıyoruz. Öğrencilerimizi de akademik, sosyal ve sportif ve yabancı dil gelişimi adına yetiştirmeye çalışıyoruz. Bununla birlikte velilerimize yurt içi ve yurt dışı geziler planlıyoruz." dedi.

Yemekten sonra Kemal Cirit ve beraberindeki kurum amirleri Kolej Müdürü Harun Var’ın rehberliğinde sınıfları gezdi. Kurumun birçok alanını gezen davetlilere müzik sınıfında sürpriz yapıldı. Kolejin müzik öğretmeni tarafından müzik sınıfına gelen davetlilere kısa bir bağlama dinletisi gerçekleştirildi. Davetliler daha sonra okulun girişinde bulunan Resim sergisini gezdi. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen program akşamın ilerleyen saatlerinde sona erdi.

 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER