ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Aralık 2012 Cumartesi 17:43

‘Aladağdan Aladağlara’ resim sergisi açıldı

Aladağdan Aladağlara resim sergisi açıldı


Ressam Mustafa Aladağ ‘Aladağ’dan Aladağlara’ isimli resim sergisini Highway Outlet AVM’de açtı. Bolu Dağı AŞ Genel Müdürü Hasan Umur tarafından açılan ve 6 Ocak 2013 tarihine kadar açık olacak olan sergide 110 resim yer alıyor.


Serginin açılışında konuşan ve Aladağlar ve atölye ekibine teşekkür eden Bolu Dağı AŞ Genel Müdürü Hasan Umur, “Bugün Highway Sergi Salonu’nda Mustafa Aladağlar’ın resim sergisini açıyoruz. Oldukça güzel bir sergi. 6 Ocak’a kadar salonda yer alacak olan sergiden ayrıca Mustafa Aladağlar’ın ekibi Highway ana sahnede çeşitli resim etkinlikleri de yapacak. Ben kurumum adına kendisine ve ekibine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” şeklinde konuştu.

Ressam Mustafa Aladağ ise “Ben öncelikle Highway yönetimine teşekkür ediyorum. Böyle büyük bir AVM’de Art Galerinin olması sanata verilen değerin çok güzel bir örneğidir. Ben ve on sanatçı arkadaşım 6 Ocak’a kadar Highway’deyiz” dedi.

Resim sergisinde Mustafa Aladağ’ın tablolarının yanı sıra atölye ekibinden Mustafa Aladağ’ın yanı sıra Ayşenur Zobar, Defne Öztürk, Elif Yıldırım, Emel Demirdizen, Evrim Ergin, Işıl Nil Kaymaz, Leman Karaca, Necla Arıkan, Özlem Vurgun ve Ferhat Dal’ın resimleri de yer alıyor.

 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER