ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Ekim 2013 Salı 14:21

Adana’da gökyüzü şenleniyor

Adanada gökyüzü şenleniyor


Adana Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle Adana Havacılık ve Adrenalin Sporları Kulübü (AHAS) tarafından organize edilen 4. Adana Uluslararası Yamaç Paraşütü Festivali 26-27 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek.

AHAS Başkanı Güner Akkaya, festivale Bulgaristan, Yunanistan ve Almanya’dan da sporcuların katılacağını, yerli yabancı toplam 120 sporcunun festivali renklendireceğini söyledi.

Kabasakal Köyü Rüzgarlı Tepe Mevkiindeki festivale tüm Adanalıları davet eden Güner Akkaya, festivalde vatandaşları hafif uçaklar ve 2 kişilik paraşütlerle gökyüzüyle buluşturacaklarını açıkladı.

Festivale verdiği destekten dolayı Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’a teşekkür eden Güner Akkaya, “Sayın başkanımız her zaman bize büyük destek veriyor. Kendisinin bize verdiği destek sayesinde yurt içi ve yurt dışı yarışmalara katılıyoruz. Başkanımız Zihni Aldırmaz ülkemizde ve Adana’da yamaç paraşütü sporunun gelişmesine büyük katkı vermiştir. Festivalimize de en büyük desteği verdi. Kendisine teşekkür ediyoruz.” dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER