ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Şubat 2014 Salı 10:03

Volkan Demirel sert konuştu

Volkan Demirel sert konuştu

Dün akşam oynanan Elağızspor - Fenerbahçe maçından sonra Kaleci Volkan yayıncı kuruluşa, hakemlere ve yorumculara sitem etti.


1-1 biten Elazığspor - Fenerbahçe maçı sonrası Fenerbahçe kaptanı Volkan DemirelLig TV yayınında çok sert açıklamalar yaptı.

Akşam'ın haberine göre, Volkan Demirel, hakemlere, yayıncı kuruluşa ve yorumcuları eleştirirken artık "yeter" dedi:

"Değerlendirilecek pek fazla bir şey yok. Hakemleri mi, bizim takımı mı, pozisyonlarımı gerçekten bilemiyorum. Hoca Mehmet Topal'a demiş avantaja bırakmıyorum, çünkü elden sekti diye. Bizim tam karşımızda oldu. Ben gördüm, fazla uzatmak istemiyorum.

'Konuştuğumda ağır konuşurum'

Konuştuğumda ağır konuşurum. 1-2-3 değil, artık yeter. Kim verilecekse bizim maçlarımıza iyice incelensin öyle verilsin. Her insan hata yapar, penaltıyı görmezsin ama Sivas maçındaki görmezsin, Cristian'ın ayağını çekmesini tekme atma olarak değerlendirirsin. Artık daha insancıl olmamız gerekyor. Bizim performansımız tartışılabilir. Biraz da yapılanları tartışmak lazım. Mesleğimi bir kenarı koyup farklı şeyler konuşacağım, kaldıramıyorum. Artık zor dayanıyorum. Yeter. Yetmezse de devam etsinler.

'Lige zevk vermeye çalışıyorlar ama'

Biz futbolcu arkadaşlarımız olarak elimizden geleninin en iyisini yapacağız. Biz inandık, şu arkadaşları biraz tutarsak (hakemler) biz rahat rahat devam edeceğiz. Biz yardım istemiyoruz, doğru olanı istiyoruz. Herkes de karakterini yansıtsın, bazı yerlere yaranmak için davranışlar göstermesin. Sivas maçı, bu maçtaki pozisyonları tartışalım. Pozisyonlardan sonra puanları toplayalım bakalım puan farkı kaç olacak? Sanırım lige zevk vermek istiyorlar, en sonunda zevk veren taraf biz olacağız, merak etmesinler..."

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER