ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Şubat 2014 Cumartesi 15:44

Fenerbahçe'de yine sakatlık!

Fenerbahçede yine sakatlık!

Fenerbahçe'de sakatlık sıkıntısı bir türlü bitmek bilmiyor. Sakatlar arasına bir isim daha katıldı.


Fenerbahçe'de savunmada büyük sıkıntı yaşanıyor. Egemen'in cezalı olması nedeniyle Elazığspor maçında oynayamayacak olmasının ardından bugün yapılan antrenmanda şok bir gelişme yaşandı.

Skorer'in hbaerine göre, hava topuna çıkan Bruno Alves, omzunun üstüne düştü. MR için hastaneye giden Portekizli savunmacının Elazığspor maçında oynamama ihtimalinin çok yüksek olduğu öğrenildi.

Aziz Yıldırım'dan ziyaret!

Fenerbahçe, Pazartesi günü deplasmanda Elazığspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sabah saatlerinde Can Bartu Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Tesislere gelen Başkan Aziz Yıldırım, teknik heyet ve oyuncularla bir süre sohbet ettikten sonra, antrenmanın bir bölümünü izledi.

Teknik Direktör Ersun Yanal yönetiminde saat 11.00'de başlayan ve 1 saat 15 dakika süren çalışma basına kapalı gerçekleştirildi.Antrenman öncesinde kaptan Emre Belözoğlu oğlu Ömer Akif ile sahada vakit geçirdi. Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenmanda aktif dinlenmeye yönelik çalışmalar gerçekleştirildi. Bir grup 5'e 2 top kapma pas çalışması yaparken, diğer grup ise ayak tenisi maçı yaptı. Oyuncular antrenmanı bireysel çalışmalarla tamamladı.

Gökhan ve Holmen takımla çalıştı!

Gökhan Gönül ile Samuel Holmen antrenmanın tamamında takımla çalışırken, Moussa Sow, Pierre Webo ve Serdar Kesimal ise özel program dahilinde çalışmalarını sürdürdü.Sol ayak serçe parmağında darbeye bağlı morarma olan Michal Kadlec tedbir amaçlı antrenmanda yer almazken, bir pozisyon esnasında sol omuzunun üzerine düşen Bruno Alves ise çalışmayı yarıda bıraktı. Bruno Alves'in omuz kapsülünde yırtık olabileceği, son durumunun detaylı MR'dan sonra netleşeceği öğrenildi. Elazığ deplasmanına götürülmeyecek olan Portekizli savunmacının yerine Bekir ile Serdar'ın forma giymesi beklenirken, diğer alternatif ise Kadlec...

Fenerbahçe Elazığspor maçının hazırlıklarını pazar günü Can Bartu Tesisleri'nde yapacağı antrenmanla tamamlayacak. Kafile saat 10.30'da başlayacak antrenmanın ardından özel uçakla Elazığ'a hareket edecek.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER