ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Ocak 2014 Perşembe 16:54

Türklerden Ronaldinho'ya baskı

Türklerden Ronaldinhoya baskı

Siyah beyazlı taraftarlar yıldız futbolcunun sosyal medya hesaplarına hücum etti.


Beşiktaş’ın transfer gündeminin ilk sırasında yer alan yıldız futbolcu Ronaldinho için siyah beyazlı taraftarların da kulüp gibi istekli oldukları bildirildi.

Skorer'in haberine göre, Brezilya basını, Atletico Mineiro ile olan sözleşmesi sona eren ve henüz yeni bir kontrata imza atmayan oyuncunun sosyal medya hesaplarının Türkler tarafından işgal edildiğini duyurdu.

Ronaldinho’nun resmi twitter sayfasından örnekler gösteren internet siteleri, Beşiktaş taraftarının yıldız futbolcu üzerinde büyük baskı kurduklarını sütunlarına taşıdı. Özellikle menajerinin İstanbul’a geldiğinin ortaya çıkması üzerine oyuncuya seslerini duyurma uğraşında olan taraftarların sayısının arttığı, takımlarının tekliflerini kabul edip etmeyeceği yönünde sorular yönelttikleri, ayrıca teklifi kabul etmesi için de dileklerini ilettiklerine dikkat çekildi.

Bunların dışında oyuncuya farklı konularda da ilginç sorular geldiği, Ronaldinho’nun sosyal medya hesaplarını kullanmasının şu dönemde oldukça zorlaştığı belirtildi.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER