ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Temmuz 2013 Salı 08:38

Ronaldinho'nun menajeri İstanbul'a geliyor

Ronaldinhonun menajeri İstanbula geliyor

Başkan Fikret Orman, Sambacı'nın menajeri ile biraraya geliyor. İstanbul'da yapılacak toplantıda Ronaldinho ikna edilecek.


Beşiktaş'ın, Ronaldinho rüyası bitmiyor. Bu sezon nokta transferler yapan ve şampiyonluğu hedefleyen siyah-beyazlı yöneticiler, Ronaldinho'yu alarak hem taraftara müthiş bir hediye sunmak hem de transferin çileğini (!) gerçekleştirmek amacında. Golcü transferinde Adebayor'un yerine Eneramo'yu tercih eden Kartal, camiayı heyecanlandıran sambacı için yeniden harekete geçti. Taraftarlara, "Dünya yıldızı" sözü veren başkan Fikret Orman, Brezilyalı oyuncunun menajeriyle bu hafta İstanbul'da bir kez daha masaya oturacak, anlaşmanın yollarını arayacak. Bu son görüşmede Beşiktaş bütün kozlarını oynayacak. Öyle ki, siyah-beyazlılar, yıllık maliyeti 8 milyon euro olan Ronaldinho için sponsorluk çalışmalarını da gizliden gizliye sürdürüyor.

MENAJERİ KARDEŞİ

İkinci başkan Ahmet Nur Çebi'nin ilgilendiği görüşmelerde önemli gelişmeler yaşanırken, Brezilyalı oyuncunun ücretinin sponsorlarla karşılanması hedefleniyor. Şimdi Ronaldinho'nun menajerliğini yapan kardeşi Asis ve Avrupa temsilcisi Kamil Çıra bekleniyor.

O DA GELMEK İSTİYOR

Çebi, Ronaldinho transferi hakkında heyecan veren bir açıklama da yaptı. Çebi, Sambacı için, "O da Beşiktaş'a gelmek istiyor" derken, tek çekincesinin Brezilya'dan ayrılması halinde yaşayacağı tepkiler olduğunu belirtti. Çebi, son olarak "Beşiktaş taraftarının nasıl  ateşli bir topluluk olduğunu bilse eminim hemen gelir" dedi.

TAZMİNAT SIKINTISI VAR

Öte yandan Brezilya basını, Beşiktaş'ın Ronaldinho'ya olan ilgisini sık sık sütunlarına taşıyor. Çıkan haberlerde ise, Beşiktaş'ın Atletico Mineiro'ya tazminat ödemesi halinde Ronaldinho'nun siyah-beyazlı formayı giyebileceğine işaret ediliyor. Brezilyalı yıldız geçtiğimiz gün sosyal medya aracılığı ile yaptığı açıklamada, Atletico MG forması giyeceğini belirtmişti. 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER