ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Ocak 2014 Salı 15:06

"Taraftarın çilek beklentisi bitmez"

"Taraftarın çilek beklentisi bitmez"

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal çilek transferlerle ilgili açıklamada bulundu.


Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Emir Sarıgül ile birlikte, Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün'ü ziyaret etti.

Aysal ve Sarıgül’ün gerçekleştirdiği ziyarette, Galatasaray Spor Kulübü’ne tahsis edilen arazi üzerinde yapılacak Galatasaray Spor Akademisi ve Spor Tesisleri’nin kurulması ile ilgili konuşuldu. Akgün ile birlikte tesislerin yapılacağı arazide incelemelerde bulunan heyet, daha sonra Akgün’ün makamında keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Aysal ve Sarıgül’e Büyükçekmece Belediyesi İletişim Merkezi’ni gezdiren Akgün, yapımı devam eden Büyükçekmece Belediye Sarayı ile ilgili de bilgi verdi.

“FEDERASYON YANLIŞTAN DÖNECEKTİR"

Aysal ve Sarıgül, Akgün’e üzerinde tribün koltuklarının resminin bulunduğu bir kravat ve 34 numaralı Galatasaray forması ile Galatasaray Kulübü’nün son yüz yılını anlatan bir kitap hediye ettiler. Sohbet sonrasında yabancı kontenjanı ile ilgili açıklamalarda bulunan Ünal Aysal, “Özellikle yurt dışında mücadele eden kulüplerimiz için bu ciddi bir sorun. Biz futbolumuzu dünya futbolu seviyesine getirmeye çalışırken, diğer kulüplerle rekabetimiz sırasında tek elimiz bağlanmış oluyor ve şansımız düşüyor. Bu yanlışlıktan federasyonun en kısa zamanda döneceğini umuyoruz" dedi.

“MANCINI'DEN MEMNUNUM"

Transferlerle ilgili yapılan çalışmalar hakkında da bilgi veren Ünal Aysal, “Galatasaray taraftarının çilek beklentisi bitmez. Çileklerle donanmış bir takımımız var. Bundan sonra Galatasaray’ın özellikle bu mevsimde değişik çilekler beklemesi doğru değil. Bizim hedefimizde bu yok. Hedefimizde takımımızın ufak tefek eksiklerini gidererek sezonun ikinci yarısını daha güçlü bir şekilde tamamlamak istiyoruz. Mancini’nin performansından son derece memnunum. Çok ağırbaşlı, son derece dengeli ve takımı gerçekten çok kısa zamanda tanıyıp standartlarını takıma yerleştirmiş bir hoca. Bu bakımdan da şanslı olduğunu söyleyebilirim" diye konuştu.

(Skorer)

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER