ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Parçalı Bulutlu
MAGAZİNTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Nisan 2014 Cuma 19:42

'Başbakan'ı seviyorum dedim, tehdit edildim'

Başbakanı seviyorum dedim, tehdit edildim

Ünlü sanatçı Zerrin Özer, Beyaz Tv'de dikkat çekici açıklamalarda bulundu.Ünlü sanatçı Zerrin Özer, Beyaz Tv'de yayınlanan Medyatik programına konuk oldu. Deneyimli gazeteci Yüksel Aytuğ'un sorularını yanıtlayan ünlü sanatçı çarpıcı açıklamalarda bulundu.

''ÖLÜMLE TEHDİT EDİLDİM''

'Başbakanı seviyorum' dediği için konserlerinin iptal edildiğini ve ölüm tehditleri aldığını açıklayan Zerrin Özer, oğlu olduğu iddia edilen Deniz Deniz adlı şarkıcı içinse 'O arkadaş yaşı itibariyle benim oğlum değil kardeşim olabilir.' dedi.

Zerrin Özer'in açıklamalarından satır başları şöyle;

'NİHAT DOĞAN'A SENİN ALNINI KARIŞLARIM DEDİM'

Nihat Doğan; senin yaşın kadar benim mesleki tecrübem var.Nihat Doğan'a 'Senin alnını karışlarım.' dedim. O da sonra lafını geri aldı. Eğer gerçekten ağlayarak başbakana gitseydim ve bunun sonucunda bana program yaptırılmış olsaydı; düşünsene bundan güzel bir şey var mı? Ama böyle bir şey olmadı.

'BAŞBAKANI SEVİYORUM DEDİĞİM İÇİN KONSERLERİM İPTAL EDİLDİ'

Başbakanımızı çok seviyorum. Başbakanımızı sevdiğimi açıkladıktan sonra birçok konserim iptal edildi. Özellikle İzmir'de konserlerim iptal edildi. Başbakanı birebir görüştüğüm için çok seviyorum. Turgut Özal'ı da çok severdim. Bundan kime ne? Severim sevmem, kimseyi ilgilendirmez ki!

Ben aleviyim; liberal bir aleviyim. Başbakan için yaptığım açıklamalardan sonra 'Boynundaki Zülfikar'ı at!' dediler. Ölüm tehditleri aldım. Ama nerede olduğum, ne yaptığım değil bana duyulan sevgi önemli.

'PİŞMAN DEĞİLİM'

Benim programıma kimse gelmek zorunda değil .Gelmezlerse de benden hoşlanmıyorlarsa da ya da beni sevmiyorlarsa da saygı duyarım. Özdemir Erdoğan başka bir programda 'İsim vermiyorum, başbakanı çok seven bir sanatçı var .Beni kendi programına çağırıyor. Ben ne yapacağım onun programında' demişti. O anda Özdemir Erdoğan'a olan saygımı yitirdim. Ben Özdemir abiye sesimi yükselttiğim için özür dilerim. Bu geri adım atmak değil. Ama gönlüm kırıldı. Katıldığı programda herhangi bir soru sorulmamasına rağmen kendisinin bunu dillendirmesi beni çok kırdı. Özdemir Erdoğan'a söylediklerim için pişman değilim.

Deniz Deniz adlı bir şarkıcının oğlum olduğu iddia ediliyor. Bir kere yaşı itibariyle oğlum değil ancak kardeşim olabilir. Bu nasıl bir hadsizlik. Herkes beni tanır. Benim çocuğum olacak ben saklayıp kimsesizler yurduna bırakacağım; bu nasıl vicdansızlık ! Kendisiyle de asla görüşemem. Çünkü bu tip sansayonlar bana ve tarzıma uymaz.

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER