ÖNE ÇIKANLAR :
KADINTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Ekim 2014 Çarşamba 14:55

Duvarlarda kanvas şenliği

Duvarlarda kanvas şenliği

Kanvas tablolar duvarlarınıza ayrı bir renk katacak.


İnsanlar yaşadıkları dünyada dinlendikleri ve sığındıkları evlerinde huzurlu bir yaşam geçirmek için ev dekorasyonuna oldukça önem veriyorlar. Yaşanılası bir ev oluşturmak için ilk önce duvarlardan başlamak gerekiyor. İç acıcı duvarlar insanlara daha çok huzur veriyor ve evin dekorasyonunu duvarlar tamamlıyor.

Duvarlardaki dekorasyon çeşitli şekillerde yapılabiliyor. Mesela çok güzel tablolarla evinize çok şık bir hava verebilirsiniz. Ancak doğru bir seçim yapmazsanız, ortaya kötü sonuçlar çıkabilir. Bu yüzden dekorasyon yaparken duvarlar için ayrı bir çalışma yapılması gerekmektedir. Son dönemde de duvar dekorasyonu için en uygun araç olarak kanvas tablo modelleri tercih ediliyor.

1413914515_4671-2-1-499-1-karabatak-tablo.jpg

Peki kanvas tablo nedir? Canvas ( Kanvas ) Tablolar suni dijital baskı ürünleri olup,  tüketici yanıltabilen kelimeler ile yüksek fiyatlara pazarlanabilmektedir. Kanvas, kalın bir kumaş çeşidi ve "Canvas Tablo"  olarak lanse edilen ürünler; canvas tipi kumaş üzerine dijital basım cihazları kullanılarak elde edilen fotoğraflardan elde ediliyor.

1413914543_3991-2-1-499-1-istanbul-ve-bogaz-tablo.jpgÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER