ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL17°C
Parçalı Bulutlu
BELGESELTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Mart 2014 Pazartesi 09:12

Saadet Partili Gerçek 4 seçim irtibat bürosu açtı

Saadet Partili Gerçek 4 seçim irtibat bürosu açtı

Saadet Partisi Osmangazi Belediye başkan adayı Gökhan Gerçek, 4 yeni seçim irtibat bürosu açtı.


Saadet Partisi Osmangazi Belediye başkan adayı Gökhan Gerçek, Saadet Partisi Bursa Büyükşehir belediye başkan adayı Selim Sait Terzioğlu ile seçim irtibat bürolarının açılışını gerçekleştirdi.

Selim Sait Terzioğlu ve Gökhan Gerçek, Soğanlı, Başaran, Yeşilova ve Selamet mahallelerinde seçim irtibat merkezi açtı. Terzioğlu ve Gökhan Gerçek, açılışlar törenlerinde coşkulu kalabalığa yaptıkları konuşmaların ardından kurdele kesimi ile seçim bürosu açılışlarını gerçekleştirdi.

Açılışlarda kendilerini tanıtan belediye meclis üyesi adayları Demiryolu altındaki mahallelere hizmet gelmediğini, seçilmeleri halinde buna son vereceklerini söylediler.

Saadet Partisi Osmangazi Belediye başkan adayı Gökhan Gerçek, “Bizim belediyecilik anlayışımız da şeffaflık temel ilkemiz olacak. Her kesimden insanın rahatlıkla ulaşabileceği, içinde görebileceği bir belediye başkanı olmaya geliyoruz. Mahalle muhtarları ve ileri gelenlerinin oluşturacağı mahalle meclisleri oluşturacağız. Mahallelerimizin temel sorunlarını zamanında tespit etmiş olacağız. Böylelikle o mahallelerde yapılan ve yapılacak olan her şeyden vatandaşın haberi olacak.” dedi.

Açılışlara katılan Saadet Partililer, 'Her şey yalan Gökhan Gerçek', 'Saadet Kazanacak Türkiye Kazanacak' şeklinde sloganlar attı.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER