ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Hafif Sağanak Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Mayıs 2013 Cuma 12:06

Yumurtalık’ta ‘herkes için spor’ etkinliği yapıldı

Yumurtalıkta herkes için spor etkinliği yapıldı


Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi’nin gençleri kaynaştırmak için düzenlediği ‘herkes için spor’ etkinliği Yumurtalık ilçesinde gerçekleştirildi.

Etkinliğe Yumurtalık Kaymakamı İsmail Hakkı Ertaş, Belediye Başkanı Turgut Erişmen, Cimnastik Antrenörü Pınar Süt, Karate Antrenörleri Metin Yavuz ve Murat Kebapçı Herkes İçin Spor Federasyonu İl Temsilcisi Filiz Yaldız, Welness (sağlıklı yaşam)Antrenörü Hüseyin Çolak katıldı.
Yumurtalık Kalesi’nde başlayan etkinlikte konuşan Belediye Başkanı Turgut Erişmen, programın her yıl mayıs ayında yapılacağını ve geleneksel hale getirileceğini söyledi. Herkes İçin Spor Federasyonu İl Temsilcisi Filiz Yaldız da, Adana’daki gençlerle Yumurtalık ilçesindeki gençleri kardeş ilan ettiklerini kaydetti. Etkinlikte, Pınar Süt’ün gözetimindeki Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü cimnastik takımı ile Metin Yavuz’un yönetimindeki karate takımı kısa bir gösteri yaptı. Ayrıca, Yumurtalık Lisesi öğrencileri arasında halat çekme yarışması düzenlendi.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER