ÖNE ÇIKANLAR :
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Temmuz 2013 Pazartesi 20:07

Yozgat Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü yeni hizmet binasında hizmet verecek

Yozgat Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü yeni hizmet binasında hizmet verecek


Yozgat’ta yapımına geçen yıl başlanılan Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü yeni hizmet binasında hizmet verecek.

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, beraberinde AK Parti Yozgat İl Başkanı Fahri Açıkgöz, Başkan Yardımcısı Süleyman Bacanak, Merkez İlçe Başkanı Musa Halıcı ve parti üyeleri ile birlikte Esentepe Mevkinde yapımı tamamlanan Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü yeni hizmet binasında incelemelerde bulunarak İl Müdürü İbrahim tamer’den bilgi aldı. Binayı gezen Milletvekili Yusuf Başer, yaptığı açıklamada, ülke genelinde ve Yozgat’ta kamu yatırımlarının devam ettiğini söyledi.

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü yeni hizmet binasının Yozgat’a kazandırılmasında kendisinin’de katkısı olduğunu belirten Başer, "Milletvekili olmadan önce AK Parti Yozgat İl Başkanlığı görevini yürütüyordum. O dönemde zaman zaman kurumlarımızı ziyaret ederek müdürlerimizle bir araya geliyorduk. Yine o dönemde Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü yani şimdi ki adı Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğümüzü ziyaret ettik. Bu ziyaretimizde müdür bey, bize yeni hizmet binası yapılması konusunda çalışma içerisnde olduklarını iletti. Ben de siz projenizi hazırlayın teklifinizi yapın biz takip edelim dedim. Tabi sayın bakanımıza ve sayın vekillerimize konuyu ileterek, yatırım programına alınmasını sağladık. Yapımına geçen yıl başlanılan hizmet binası bir yıl gibi kısa bir sürede tamamlandı. Bir ay içinde vatandaşlarımıza hizmet verecek. Ben bu vesile ile yeni hizmet binasının Yozgat'ımıza şimdiden hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum." dedi.

Yozgat Çevre ve Şehircilik İl Müdürü İbrahim Tamer’de ziyaretlerinden dolayı Milletvekili Başer’e teşekkür ederek, binanın yapılmasında ve bugünlere gelmesinde Yusuf Başer’in çok büyük katkısının olduğunu ifade etti.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER