ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL33°C
Çok Bulutlu
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Kasım 2012 Pazartesi 14:18

Yol sorunu çözülüyor


Ordu İl Özel İdare Genel Sekreteri Selami Aydın, İl Genel Meclis Üyesi Fahri Şahin, İsmail Temiz ve AK Parti İkizce İlçe Başkanı Kemal Ergün, Devecik beldesini ziyaret etti. Yetkililer, Devecik'in yol sorunun çözümü için çalışacaklarını belirtti.

Devecik Belediye Başkanı Mahir Çoban, “Değerli Devecikliler devlet bizim bu yolumuzu niye yapmıyor diye soruyordunuz. İşte devlet yetkililerini ayaklarınıza getirdim. İnşallah onlar sizle, siz de onlarla dertleşirsiniz. Ben aradan çekiliyorum.” dedi.

AK Parti İkizce İlçe Başkanı Kemal Ergün, “Bildiğimiz gibi hepinizin derdi yol sorunudur. Öncelikle bu yolların asfalt yolu olmasını istiyorsunuz. Biz de sizler kadar yolların asfalt yol olmasını istiyoruz. Bu zamana kadar asfalt olmamasındaki tek sebep yolumuzun genişletilmesi sorunuydu. Ama artık yol genişletildi ve çok da güzel oldu. İnşallah bu yol tarihi bir yol olacak. Kaymakamımız Ali Doğan’a da teşekkür ediyorum. Bu yol için 4 bin metreküp malzeme alıyoruz. 7 buçuk kilometreyi asfalt yol yapılması için 2013 yılına hazır hale getireceğiz.” diye konuştu.

İl Genel Meclis Üyesi Fahri Şahin ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Selami Aydın yol sorununun çözülmesi için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Ziyaretten sonra halka ayran ve tatlı ikram edildi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER