SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Ekim 2014 Cumartesi 14:33

Üsküdar Validebağ korusunda arbede yaşandı

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/cami-dusmanlari-olay-cikardi-1479783-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/cami-dusmanlari-olay-cikardi-1479783-622x360.jpg
Yine arbede çıkardılar!

Üsküdar Validebağ korusunda cami yapımı nedeniyle tartışma konusu olan ve günlerdir eyleme sahne olan yerde, yine arbede yaşandı.


Validebağ korusunda eylemcilerin bekleyişi sürerken, kamyonların inşaat alanından çıkışı sırasında yine gerginlik yaşandı. Kamyonun önüne geçen eylemcilere polis, kalkanlarıyla müdahale etti. Bu müdahale sırasında özellikle genç oldukları görülen bir grup sert tepki gösterdi.

Kalkanlara direnen gençlerle polis arasında zaman zaman tekmeler konuştu. Bazı göstericiler ise polise duba fırlattı. Arbede uzun bir süre devam etti. Harfiyat kamyonu ise bu arbedede yavaş yavaş ilerleyerek alandan çıkarıldı.KAYNAK:
İHA
ÖNCEKİ HABER

112 personeli hayatını kurtardı

SONRAKİ HABER

Bu şehre giriş ve çıkışlar yasaklandı

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.