ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Yağmur
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Kasım 2012 Çarşamba 10:03

Veliler masa tenisinde


 Bursa Özel Nilüfer Safvet Koleji’nde veliler arasında düzenlenen masa tenisi turnuvası nefesleri kesti.

Saffet Koleji tarafından babalara yönelik geleneksel olarak düzenlenen “Her Şey Dostluk ve Kardeşlik İçin” sloganlı masa tenisi turnuvasının üçüncüsü gerçekleştirildi. Turnuvada Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü ve İnegöl Belediyesi Masa Tenisi Antrenörü İsmail Gümüş ile İnegöl Belediyesi Masa Tenisi sporcuları hakemlik yaptı. Yaklaşık 54 velinin katıldığı turnuvada ilk önce eleme maçları yapıldı. Çekişmeli geçen eleme maçları sonunda final müsabakalarına ise 8 veli kaldı. Geç saatlere kadar süren çekişmeli final maçları sonunda mutlu sona ulaşan veliler sırasıyla Hüseyin Babacan, Şenol Alınlı, Mehmet İrfan Bilgesoy ve Birol Uçar oldu.

Turnuvayla ilgili bilgi veren Okul Müdürü İsmail Göbül, veliler arasında 3.’sünü düzenledikleri Masa Tenisi Turnuvasının amacına ulaştığını belirterek, "Turnuva artık geleneksel hale geldi. Turnuvaya katılarak destek veren tüm velilerimize ve organizasyonda bize yardımcı olan İnegöl Belediyesi sporcularına ve İsmail Gümüş’e teşekkür ederim." dedi.

Özel Nilüfer Safvet Koleji Beden Eğitimi Zümresi Başkanı Hüseyin Sağsöz de yaptığı açıklamada; "Okulumuzda öğrencilerimize yönelik her ay farklı spor dallarında etkinlik düzenliyoruz. Öğrencilerimiz için yapmış olduğumuz spor etkinliklerini velilerimiz için de planladık. Velilerimizden masa tenisi turnuvasında büyük destek gördük. Spor dalında velilerimize yönelik her ay etkinliklerimiz devam edecek." şeklinde konuştu.

 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER