ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Şubat 2013 Pazartesi 13:21

Vali Karaloğlu'na 'Sulak Alan Üstün Başarı Ödülü'

Vali Karaloğluna Sulak Alan Üstün Başarı Ödülü


Van Valisi Münir Karaloğlu, Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen yönetim kategorisinde ‘Sulak Alan Üstün Başarı Ödülü'ne layık görüldü.

Van Valisi Münir Karaloğlu’na bir ödül de, Orman ve Su İşleri Bakanlığı’ndan geldi. Daha önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün eşi Hayrünnisa Gül’ün himayelerindeki ‘Eğitim Her Engeli Aşar’ projesi ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayelerinde başlatılan ‘Ana-Kız Okuldayız’ kampanyası projelerinde ödüle layık görülen Vali Karaloğlu; bu kez de, Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından bu yıl ilki düzenlenen ‘Sulak Alan Üstün Başarı’ yönetim kategorisi ödülüne layık görüldü.

Valiler Toplantısına katılmak üzere Ankara’da bulunan Vali Münir Karaloğlu’nun ödülünü, Yardımcısı Mehmet Yüzer aldı. İstanbul’a giden Vali Yardımcısı Yüzer, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından, ‘Dünya Sulak Alanları Günü’ kapsamında, Sulak Alanların Biyolojik Çeşitliliği Sempozyumu ve Sulak Alanı töreninde, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun elinden Ödülü aldı. Bu yıl ilk kez düzenlenen Sulak Alan Ödülleri kapsamında ayrıca Bilim ve Araştırma kategorisinde üstün başarı ödülü Prof. Dr. İlhami Kiziroğlu'na, teşvik ödülü Doç. Dr. Çağan Hakkı Şekercioğlu’na, Eğitim ve Tanıtım kategorisinde üstün başarı ödülü Prof. Dr. Ahmet Altındağ, teşvik ödülü ise Ahmet Sönmez Yanardağ'a verildi.


 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER