ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Parçalı Bulutlu
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Temmuz 2013 Salı 14:37

Vali Coş, şehit aileleri ve gazilerle bir araya geldi

Vali Coş, şehit aileleri ve gazilerle bir araya geldi


 Vali Hüseyin Avni Coş, İl Emniyet Müdürlüğü tarafından organize edilen iftar yemeğinde, Şehit Aileleri ve Gaziler ile bir araya geldi.

Fatih Polis Lokali’nde verilen iftara Vali Hüseyin Avni Coş, 6. Mekanize Piyade Tümen ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Sezai Bostancı, Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hamza Celepoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Süleyman Bağrıyanık, İl Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan, İl Müftüsü Arif Gökce, şehit aileleri ve gaziler katıldı.

Vali Coş, burada yaptığı konuşmada, mübarek Ramazan ayında birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde, şehit aileleri ve gaziler ile aynı sofrada olmaktan büyük memnuniyet duyduğunu söyledi. İftar programını düzenleyen başta İl Emniyet Müdürlüğü olmak üzere, yemeğe katılan tüm davetlilere teşekkür eden Vali Coş, "Ramazan, amiriyle memuruyla, çocuğuyla yaşlısıyla, toplumumuzun bütün kesimlerinin bir araya geldiği, kucaklaştığı, insanların birbirine karşı daha sevgiyle yaklaştığı bir aydır. Aziz vatanımızın birliği, bütünlüğü, huzurumuz, güvenliğimiz için, Aziz Şehitlerimizin yakınları ve vatanımıza hizmet yolunda Gazi olan arkadaşlarımız ile birlik beraberlik duygumuzu bir kere daha vurgulamak üzere bu sofrada bir araya geldik. Hepinizin Ramazanını en kalbi duygularımla kutluyorum." dedi.KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER