ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Hafif Sağanak Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Haziran 2013 Pazartesi 10:38

Vali Altıparmak, özel idare çalışmaları hakkında bilgi aldı

Vali Altıparmak, özel idare çalışmaları hakkında bilgi aldı


 Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak, İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği’ni ziyaret ederek, Genel Sekreter Adnan Yazıcı'dan, yatırım ve çalışmalar hakkında bilgi alıp tavsiyelerde bulundu.

Erzurum İl Özel İdaresi Toplantı Salonu'nda 3 saat süren toplantıda Genel Sekreter Adnan Yazıcı tarafından Vali Altıparmak’a brifing verildi. Bugüne kadar yapılan KÖYDES ve özel idare çalışmalarını anlatan Yazıcı, bu seneki çalışma programı hakkında da bilgiler verdi.

Erzurum’da turizmin geliştirilmesi konusunda fikir alışverişinde bulunulan toplantıda konuşan vali Altıparmak şehrin öncelikleri noktasında tavsiyelerde bulundu. Toplantıya katılan daire başkanlarının da görüş ve fikirlerini dinleyen Altıparmak, bu sene son sezonunu geçirecek olan kurumun kışın yapacağı kar mücadelesine belediyeleri de dahil etmesini ve bu konuda deneyim kazanmaları konusunda yardımcı olmalarını istedi. Vali Altıparmak il özel idaresinin büyükşehir belediyesine devredilmesinin ardından hizmetlerin aksatılmaması noktasında da şimdiden tedbirler alınmasını istedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER