SON DAKİKA :
İSTANBUL19°C
Çok Bulutlu
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Ekim 2014 Cumartesi 14:31

Uzuncaburç ve Mara’ya yeni yol ağı

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/uzuncaburc-ve-maraya-yeni-yol-agi-1475492-465x309.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/uzuncaburc-ve-maraya-yeni-yol-agi-1475492-622x360.jpg
Uzuncaburç ve Maraya yeni yol ağı

Silifke Belediyesi tarafından yapılan 15 kilometre uzunluğunda ve 6 metre genişliğinde ki yeni yol açma çalışması taktir topladı.


Silifke Belediyesi tarafından Uzuncaburç Mahallesi'ni, Mara (Kırobası) Mahallesi'ne bağlayan 15 kilometre uzunluğunda ve 6 metre genişliğinde ki yeni yol açma çalışması, vatandaşların takdirini topladı.

    Belediyenin kendi imkânlarıyla yaptığı yol, Mara karayolundan başlayarak Uzuncaburç merkezine kadar devam edecek. Yol çalışmalarını yerinde inceleyen Silifke Belediye Başkanı Mustafa Turgut, bu yolun Uzuncaburç’u Mara yoluna bağlarken, Uzuncaburç için de ikinci alternatif bir hat olarak kullanılacağını söyledi.

    İlçe genelinde ulaşım ağına büyük önem verdiklerini kaydeden Başkan Turgut, Belediye Garaj Amiri Mustafa Güler’den çalışmalar hakkında bilgi aldı.KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Batık teknelerin enkazları çıkarılıyor

SONRAKİ HABER

Antika deyip araba fiyatı istiyor

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.