ÖNE ÇIKANLAR :
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Temmuz 2013 Çarşamba 19:52

Uşak Emniyet Müdürlüğü'nde terfi heyecanı

Uşak Emniyet Müdürlüğünde terfi heyecanı


Uşak Emniyet Müdürlüğü'nde bir üst rütbeye terfi eden 13 personelin rütbesi düzenlenen törenle takıldı. Törene Uşak Valisi Mehmet Ufuk Erden başta olmak üzere il protokolü, Emniyet Müdürlüğü personeli ile üst rütbeye terfi eden personellerin aileleri de katıldı.

        Emniyet Müdürlüğü Has Bahçe Yazlık Polisevi'nde düzenlenen törende konuşan İl Emniyet Müdürü Ogün Toprak, "Türk Polis Teşkilatı suç ve suçluyla mücadelede son yıllarda çok önemli mesafe aldı. Teknoloji ve personelimizin azimli çalışması nedeni ile teşkilatımız her geçen gün kendini yenileyerek gelişiyor. Halkın güveni ve desteğiyle çalışmalarını sürdürüyoruz. Bir üst rütbeye terfi eden meslektaşlarımı ve onlara destek olan ailelerini kutluyorum." dedi.

        Uşak Valisi Mehmet Ufuk Erden ise emniyet mensuplarının halkın huzur ve güveni için üstün gayret sarf ettiğini belirterek, bir üst rütbeye terfi eden personeli kutladı. Vali Erden,

        Törende daha sonra 2. sınıf emniyet müdürlüğüne terfi eden emniyet müdürleri Uğur Göç ve Mehmet Kocakalay, 3. sınıf emniyet müdürlüğüne terfi eden emniyet müdürleri Hüseyin Biçer, Halil Cebesoy, Hüseyin Özer, Kadir Esen, Sabit Boran ve Cenk Balta, 4. sınıf emniyet müdürlüğüne terfi eden Aydın Bediz, İlker Çetinkaya, emniyet amiri rütbesine terfi eden Kudret Adıyaman ve Ali Ünlü ile başkomiser rütbesine terfi eden Ahmet Sağcan'a rütbeleri takıldı.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER