ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Haziran 2014 Çarşamba 22:41

Ünlüler erken doğanlar için buluştu

Ünlüler erken doğanlar için buluştu

İstanbul Shopping Fest kapsamında ERDODER yararına düzenlenen etkinlikte ünlü isimler, stantlarda yardım için çeşitli ürünler sattı.


İstanbul Shopping Fest kapsamında Erken Doğan Çocukları Yaşatma Derneği (ERDODER) yararına düzenlenen etkinlikte ünlü isimler, stantlarda yardım için çeşitli ürünler sattı.

İkitelli'deki 212 Power Outlet'te gerçekleştirilen etkinlikte ünlü köşe yazarları, gazeteciler, oyuncular, televizyoncular ve sunucular, firmaların bağışladığı ürünleri, ERDODER için satarak derneğe yardım topladı.

Pazar satışında rallici Burcu Çetinkaya, gazeteci- yazar Ayşe Özyılmazel, oyuncu Gamze Topuz, yazar Derya Coşkundeniz, Mehmet Coşkundeniz, Önder Sarıahmetoğlu ve Tolga Akyıldız gibi isimler yer aldı.

Yoğun ilginin olduğu etkinlikte vatandaşlar, ünlülerin stantlarında alışveriş yaptı, ünlü isimlerle "selfie" çektirip sohbet etti.

Gazeteci-yazar Özyılmazel, kitaplarını imzaladığı stantta AA muhabirine yaptığı açıklamada, ERDODER adına kitaplarını sattıklarını ifade etti.

Özyılmazel, "Amacımız, derneğe bağış toplayabilmek ve faaliyetlerini duyurabilmek. Çocuklar erken doğduklarında kuvözlere konuyor ve çeşitli sorunlar yaşıyor. Bir arkadaşımın da çocuğu erken doğdu ve kuvözde. Her anne bebeğinin sağlıklı olmasını ister. Bakım için süreç var. Bebekler çok ilgi ve bakım istiyor. Zor bir deneyim. Biz de destek olmaya geldik. Kitaplarımla geldim ve gelirler derneğe bağışlanacak" diye konuştu.

Rallici Burcu Çetinkaya da stantta boya sattığını belirterek, ERDODER adına stantta bir araya gelip satışlar yaptıklarını kaydetti.

Çetinkaya, "Yapılan satışların sonunda gelir derneğe kalacak. Hayır için bir araya gelmek güzel bir duygu. Bu teklifi hiç düşünmeden kabul ettim. Erken doğan çocukların birçok sorunu var" dedi.  

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER