ÖNE ÇIKANLAR :
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Temmuz 2013 Çarşamba 10:56

Türkiye hatibini seçiyor!

Türkiye hatibini seçiyor!

Büyük final 6 Temmuz’da Sinan Erdem Spor Salonu’nda... Bu özel akşamı kaçırmayın!


'Türkiye Hatibini Seçiyor' yarışması, ülkemizin 81 ilinde 500 hoca ve 500 talebeden oluşan bir kadro gerçekleşmiş bulunmaktadır.

Tüm Türkiye’deki elemelerin büyük bir heyecanla geçtiği yarışmanın Finali yine muhteşem bir organizasyonla; 06 Temmuz 2013 Cumartesi günü saat 18.00’da İstanbul’daki Sinan Erden Spor Salonu'nda gerçekleştirilecektir.

Finale kalan 5 Hocamız ve 4 Talebemiz birbirinden güzel konularla halkımızın karşısına geçecek ve hitabet alanındaki hünerlerini sunacaklardır. Türkiye’nin en büyük kapalı spor salonu olan Sinan Erdem Spor Salonunda 6 Temmuz akşamı büyük bir heyecan yaşanacak. Sünnet, İslam’da Aile, İslam’da Ticaret, İslam’da Tesettür, İnsan, Namaz, Kur’an, Allah ve Peygamber Sevgisi, Çocuk Eğitimi gibi konuların yer alacağı gecede muhteşem Kur’an tilaveti ile sonsuz kelamın güzelliğini hissedeceksiniz. Manevi hazzı yüksek ve heyecan dolu yarışmamızı izlemeye gelecek olan herkesi ayrıca sürpriz hediyeler bekliyor.

Çekilişle 10 kişiye verilecek olan Umrenin yanında 90 kişiye de birbirinden güzel hediyeler verilecektir. Fatih Medreseleri olarak Tüm Halkımıza 6 Temmuz 2013 günü hiç kimseye söz vermeyin diyor ve hepinizi hayır dolu bu muhteşem organizasyona bekliyoruz...

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER