ÖNE ÇIKANLAR :
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Mart 2013 Salı 15:35

Turizmciler gelecekten umutlu

Turizmciler gelecekten umutlu


İskenderun Turizm Derneği Başkanı Sabahattin Uygun, bölge ekonomisinin canlanması ile birlikte 5 yıldızlı otellerin de kurulmaya başladığını söyledi.

İskenderun Turizm Derneği üyeleri Anemon Oteli’nde bir araya gelerek bölge turizmini değerlendirdi. Dernek Başkanı Sabahattin Uygun, İskenderun’un enerji ve liman şehri olduğunu belirterek, her alanda sürekli geliştiğini söyledi. Bu bağlamda 5 yıldızlı otellerin kurulmaya başlamasının bölge turizminin gelişmesi açısından son derece önemli olduğunu aktaran Uygun, “Şehrimizin sanayi ve turizm açısında çok avantajlı. Yatırımcıların ilçeye gelmesi normal. Özellikle turizm açısından önemi yatırımların geleceğine inanıyoruz” dedi.

İskenderun Anemon Oteli Müdürü Ahmet Turan Demirtaş ise İskenderun’da 5 yıldızlı hizmet vermeye başladıklarını belirterek, “İskenderun sanayi ve turizm yönünden gelişen büyüyen bir şehir. Bu bağlamda bölgemizin turizm açısından gelişmesi için el birliği ile hareket etmeliyiz.” ifadelerini kullandı.

Antakya Anemon Oteli Müdürü Sinan Başaran da 18. Anemon Oteli’nin İskenderun’da hizmet vermeye başladığını hatırlattı. Başaran, “Hep birlikte bölgemize şehrimize sahip çıkacağız, birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek bölge turizmine ve ülke ekonomisine katkıda bulunacağız.” diye konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER