ÖNE ÇIKANLAR :
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Aralık 2012 Cuma 01:04

Trenin çarptığı adam hayatını kaybetti


Manisa'da Barbaros Mahallesi'ndeki hemzemin geçitte yolcu treninin çarptığı 50 yaşlarında bir erkek hayatını kaybetti. İntihar ettiği ileri sürülen şahsın kimliği tespit edilmeye çalışılıyor.

Uşak-İzmir arası seyreden 31620 sefer sayılı İzmir Ekpres treni, saat 20.15 sıralarında Manisa Barbaros mahallesi 4401 Sokaktaki Yunus Emre Cami'nin karşısında bulunan hemzemin geçitte bir kişiye çarptı. Çarpma sonrasında tren, 150 metre ileride durabildi. Neye çarptığını anlamak için rayları inceleyen makinistler Erol Şahin ile Ahmet Cemal Uslu, parçalara ayrılmış ceset ile karşılaşınca durumu emniyete bildirdi. Kaza yerine gelen emniyet ekipleri, parçalanmış erkek cesedi ile karşılaştı.

Kaza yerinde geniş güvenlik önlemleri alan emniyet ekipleri çevrede inceleme yaptı. Yapılan incelemede, intihar ettiği iddia edilen erkek cesedinin üzerinden çıkan cüzdanda kimlik çıkmaması sebebiyle, ölen kişinin kimliği belirlenemedi. Polisin rayların etrafında yaptığı İncelemede, bir ağacın altında parçalanmış bir cep telefonu, borçların yazıldığı bir kağıt ve boş şarap şişesi buldu. Kaza yerine gelen savcıya ifade veren makinistlerden Erol Şahin, raylar üzerinde bir cismi gördüğünü, önce çöp poşeti sandığını, ancak 50 metre kalan bir insanın dizüstü yattığını gördüğünü ve fren yapmasına rağmen çarptığını ifade etti. Emniyet güçleri, parçalanan cesedin kimliğini belirlemeye çalışıldığını bildirdi. Yaşanan olayın ardından İzmir Ekspres yolcu treni bir saat sonra hareket etti.

Olayla ilgili soruşturma başlattı.
 

KAYNAK:
DHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER