ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Hafif Sağanak Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Haziran 2013 Pazar 12:23

Tokatçı filmi gerçek oldu

Tokatçı filmi gerçek oldu

Kemal Sunal'ın başrolünü oynadığı Tokatçı filmi 30 yıl sonra gerçek oldu.


Küçükçekmece'de, yeleğine yaptığı özel bir düzenekle elektrik malzemeleri çalan hırsız güvenlik kameralarına yansıdı. Hırsızın eylemi Kemal Sunal'ın 'Tokatçı' filmini hatırlattı. İş yeri sahibi de hırsızı bulan kişiye bin lira ödül vereceğini söyledi.

Güvenlik kameraları tarafından an be an kaydedilen olayda 3 hırsız, müşteri gibi iş yerine giriyor. Çalışanları oyalayan hırsızlar, çalacakları malları belirleyince harekete geçiyor. İşletme sahibinin kendisine bakmadığı sırada, raftaki ürünleri alan hırsız malları düzeneğe koymak için ayrı bir yerde istif yapıyor. Arkasını dönerek malları yeleğinin içindeki düzeneğe koyan hırsız, hiçbir şey olmamış gibi iş yerinden uzaklaşıyor.

Çalınan ürünlerin yaklaşık değerinin 4 bin lira olduğunu belirten iş yeri sahibi, “Hırsız, yeleğinin arkasına yaptığı düzenekle malzemeleri çaldı. Bu hırsızlar çevrede çok sayıda olayın faili. Olayla ilgili polise de başvurdum. Görüntüden fotoğraf alarak iş yerimin duvarına hırsızın resmini astım. Hırsızı bulana bin lira ödül vereceğim.” dedi.

Zanlıların hırsızlığı gerçekleştirme şekli, Kemal Sunal'ın oynadığı 'Tokatçı' filmindeki, para dolu bavulu çalma sahnesini hatırlattı. 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER