ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL17°C
Sağanak Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Haziran 2013 Cumartesi 16:20

Temizlik işçilerine sosyal tesis jesti

Temizlik işçilerine sosyal tesis jesti


Erzurum Büyükşehir Belediyesi Aziziye Parkı içerisindeki atıl halde bulunan binanın tadilatını gerçekleştirdikten sonra Temizlik İşleri Şube Müdürlüğü Sosyal Tesisi olarak hizmete açtı.

Büyükşehir Belediyesi temizlik çalışanları sosyal tesislerine kavuştu. Aziziye Anıtı içerisinde bulunan ve uzun bir zamandan beri kullanılmayan tek katlı bina temizlik çalışanlarına tahsis edildi. Büyükşehir Belediye Başkanvekili Eyüp Tavlaşoğlu, temizlik çalışanlarına sosyal tesis kazandırdıkları için mutlu olduklarını ifade etti. Tavlaşoğlu, temizlik çalışanlarının önemli bir hizmeti yerine getirdiğine vurgu yaparak,"Şehre ilk gelen insan önce şehrin temiz olup olmadığına bakıyor, daha sonra da yapılan diğer hizmetleri görüyor. Bu nedenle sizlerin yaptığı görev dikkate değer çok önemli bir görevdir. Hepiniz en güzel mekânlara layıksınız. Bu tesis de çok güzel olmuş. Bundan sonra ben de sık sık buraya gelip mekânın keyfini sizinle birlikte çıkaracağım.” dedi.

Sosyal tesislerin açılışına, Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Durak Bulut, Fen İşleri Daire Başkanı Dursunali Kırmızıtaş, belediyede çalışanları ile temizlik görevlileri katıldı.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER