ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Hafif Sağanak Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Kasım 2012 Salı 14:24

TASİAD, Anadolu'ya çıkarma yaptı


Tekirdağ Aktif Sanayici ve İşadamları Derneği (TASİAD) üyeleri, Anadolu'daki genç işadamları ile tanışma ve ikili iş görüşmelerinde bulundu.

Genç TASİAD üyesi 20 kişi, MARİFED ve TUSKON'a Bağlı Gebze GESİAD – Sakarya SAGİAD ve Düzce DÜSİAD derneklerinin genç komisyonu üyeleri ile tanışma ve ikili görüşmelerde bulundu.

Üyeler, Gebze Sanayici ve İşadamları Derneği (GESİAD) toplantı salonunda bir araya geldi. Genç GESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Lokman Çiçek, TASİAD'ı konuk etmekten memnun olduklarını söyledi. Lokman Çiçek, "Bu programların tanışma anında çok ciddi arkadaşların, dostlukların, ticari faaliyetlere faydalı olduğuna inanıyoruz ve bu tür programlara önem veriyoruz. O yüzden TASİAD'a bu anlamda çok teşekkür ederiz. Arkadaşlarla tanışmış olduk, kaynaşmış olduk. Biz de inşallah iade-i ziyarette bulunup onları yerinde ağırlamak isteriz." dedi.

Toplantıda üyeler kendi firmaları hakkında bilgi verdi.

Programın sonunda günün anısına Genç TASİAD Başkanı Kadir Fidan , Genç GESİAD Başkanı Lokman Çiçek 'e bir hediye verdi. Daha sonra toplu fotoğraf çektirildi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER