ÖNE ÇIKANLAR :
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Temmuz 2013 Çarşamba 17:35

Sözlü: Adana'yı düştüğü durumdan kurtaracağız


MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı, Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Seyhan ve Yüreğir’de mahalle toplantıları yaptı. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Sözlü, “Adana’yı düştüğü bu durumdan kurtarmak için çok çalışmaya ve güçlü bir iradeye ihtiyaç var” dedi.

Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Hüseyin Sözlü, Mithatpaşa ve Levent Mahallelerinde vatandaşla buluştu. Vatandaşların sorunlarını dinleyen Sözlü, Türkiye’nin en büyük dört ilinden olan Adana’da işsizliğin ve yoksulluğun arttığını ileri sürdü. ‘Adana’yı düştüğü durumdan kurtaracağız’ diyen Sözlü, “Adana’yı düştüğü bu durumdan kurtarmak için çok çalışmaya ve güçlü bir iradeye ihtiyaç var. Bu enerji ve iradenin bende olduğuna inanıyorum. Önümüz de ki yerel seçimler şehrimiz için, çocuklarımızın geleceği için çok büyük önem taşımaktadır. Siz hemşerilerimden isteğim, seçimlere kadar olan 8 ay boyunca çok iyi çalışmalıyız, yarın çok geç olabilir’’ diye konuştu.

Adana’nın sorunlarını çok iyi bildiğini ifade eden Hüseyin Sözlü “Üç dönemdir Ceyhan Belediye Başkanlığı yapıyorum. Benimle birlikte üniversiteye başlayan arkadaşlarımın çoğu şu an çeşitli üniversitelerde profesör ünvanıyla öğretim görevlisi. Ben de yaklaşık 15 yıllık başkalığımla belediyeciliğin profesörü sayılırım. Büyükşehir Belediye Başkanı olursa Adana’da kurtarılmış mahalle kavramını ortadan kaldıracak, sosyal barışı sağlayacağım’’ ifadelerini kullandı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER