SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Ekim 2014 Perşembe 10:35

Sosyal medya fenomeni Kazım Ulutaş huzurevinden atıldı

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/ru-1474656-465x309.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/ru-1474656-622x360.jpg
Sosyal medya fenomeni huzurevinden atıldı

Twitter'da adeta fenomen haline gelen 70 yaşındaki Kazım Ulutaş'ın internette paylaştığı videolar sonrasında Ankara Pursaklar Huzurevi'nden kovulduğu ileri sürüldü.


Ankara Pursaklar Huzurevi sakini 70 yaşındaki Kazım Ulutaş, iİnternette paylaştığı videoların ardarda izlenme rekorları kırması ve basında yer almasının ardından bayramının ikinci günü huzur evi yönetimi tarafından kaldığı odadan çıkarıldı.

cnnturk'ün haberine göre, Sabah erken saatlerde apar topar uyandırıldığını ve kovulduğunu ifade eden Kazım Ulutaş, Ankara İl Sosyal Hizmetler Genel Müdürlüğü'nün kendisine sahip çıkmasını bekliyor.

Kazım Ulutaş'ın paylaştığı videolarda ve Twitter adresinde huzur evindeki yavaş internet bağlantısı ve yemeklerde et verilmediği yönündeki şikayetleri yer alıyordu.

Kendine has esprili üslubuyla mesajlarını paylaşan ve başından geçenleri anlatan Kazım Ulutaş, Ankara Pursaklar Huzurevi'nin aldığı bu kararla apar topar uzaklaştırıldı.

TWITTER'DAN AÇIKLAMA YAPTI

Konu üzerine Twitter'dan açıklama yapan Kazım Ulutaş, 'Yemeklerde et istedim diye kovuldum.' dedi.


 

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Kobay olarak kullananan hapis cezası!

SONRAKİ HABER

100 yıllık kapsül açıldı

YORUM YAZ
1 YORUM YAZILMIŞ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.

  • - hazim hazim:09 Ekim 2014, Perşembe 11:23

    nasıl et istedin hacı canlı cansız. kovulacağın belliydi iyice azıttın sen işi yakında ticaret bile yapmaya başlardın özgürsün işte daha ne istiyon free takıl bundan sonra