ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL33°C
Çok Bulutlu
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Kasım 2012 Pazartesi 12:00

Sıra dışı evlilik teklifi

Sıra dışı evlilik teklifi

Ankara'da yaşayan genç adam sevgilisine yüzlerce kişinin önünde bakın nasıl bir sürpriz yaptı.


Başkentlilerin eğlencesi haline gelen Büyük Ankara Sirki, sıra dışı bir evlilik teklifine sahne oldu.

ASKİ Spor Salonu’nu dolduran binlerce Başkentlinin şahitliğinde, kız arkadaşına evlilik teklifi yapan gencin, 'evet' cevabını almasıyla salonda alkış tufanı koptu. 30 yaşındaki sigortacı Yücel Yavuz isimli gencin, her şeyden habersiz olarak sirk izlemeye getirdiği bankacı Nazan Sazak(28)’a yaptığı sürpriz evlenme teklifi, genç kızı sevinç gözyaşlarına boğdu.

En yakın arkadaşı, ablası ve başına geleceklerden habersiz kız arkadaşıyla ASKİ Kapalı Spor Salonu’na gelen Yavuz, önce hiçbir şey yokmuş gibi sirki binlerce Başkentli ile birlikte izledi. İp cambazları, akrobatlar, illüzyonların ardından sıra palyaço Sergey’e geldiğinde, gösteri için bir gönüllü arandı. Önceden her şeyi planlayan Yücel Yavuz gönüllü olarak sahneye çıktı. Gösterinin başlamasıyla, aniden açılan 'Nazan’ım Benimle Evlenir misin?' pankartı, başta Nazan olmak üzere tüm salona kısa bir şaşkınlık yaşattı. Gösterinin büyüsünün şaşkınlığa dönüştüğü bu dakikalarda Yavuz’un elinde yüzük ve çiçeklerle Nazan Sazak’ın yanına gitmesi ve 'Benimle Evlenir misin?' teklifine 'evet' cevabını almasıyla da salonda alkış tufanı koptu.

Evlilik teklifiyle gözyaşlarını koruyamayan Nazan Sazak, kısa süren bir şaşkınlığın ardından Yücel Yavuz’a sarıldı. Seyircilerin alkışları eşliğinde ve göstericilerin oyuna dahil olmasıyla aldığı bu evlilik teklifi için çok teşekkür eden Nazan Sazak, çok heyecanlandığını ve böyle bir teklifi hiç beklemediğini belirterek, “Hiç aklıma gelmemişti böyle bir şey. Hatta bugün bana evlilik teklifi edeceğini bile sanmıyordum. Sahneye çıktı, orada bile anlamadım. Şova katıldı, ona gülerken, birdenbire pankart açıldı ve çok şaşırdım.” diyerek duygularını aktardı.

Yücel Yavuz ise bu teklifi yapmak için çok araştırdığını, her türlü teklifin yapılmasından dolayı, bir farklılık olsun istediğini kaydederek, “Büyükşehir Ankara dergisinde sirki görünce hemen teklifimi burada yapmak aklıma geldi. Bu kadar seyircinin şahit olduğu farklı bir teklif yapmak için yetkililerle de görüştüm ve bana yardımcı oldular. Gerçekten herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi. Evlenme teklifine sahne olan Büyük Ankara Sirki’nin gösterisi, daha sonra kaldığı yerden devam etti. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER