ÖNE ÇIKANLAR :
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Ekim 2012 Salı 11:47

SGK Başkanı Acar, reformu anlatacak

SGK Başkanı Acar, reformu anlatacak

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı Fatih Acar, 'Sosyal Güvenlik Reformu'nu anlatacak.


Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Acar, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığı'nın davetlisi olarak Adana'ya geliyor.

OSB Genel Sekreteri Mustafa Keskin, konuya ilişkin açıklamasında, SGK Başkanı Acar'ın 2 Kasım Cuma günü AOSB Müdürlüğü Seyhan Salonu'nda ‘'Sosyal Güvenlik Reformunun Yansımaları ve Sosyal Güvenlikte Teşvik Uygulamaları' konulu konferans vereceğini bildirdi.

Keskin, toplantıda ayrıca, Sosyal Güvenlik Kurumu Sigorta Primleri Genel Müdürü Cüneyt Olgaç’ın da ‘'Sosyal Güvenlikte Teşvik Uygulamaları'' konulu sunum yapacağını kaydetti.

Adana Sanayi Odası, Ticaret Odası ve Ticaret Borsası'nın desteğiyle düzenlenecek konferansa protokolün yanı sıra, tüm sanayicilerin, sivil toplum kuruluşu ve meslek odaları temsilcileri ile işadamlarının katılımının beklendiği bildirildi.

Adana halkının, 2004'deki Adana Defterdarlığı ve 2005'teki Adana Vergi Dairesi Başkanlığı görevi nedeniyle yakından tanıdığı SGK Başkanı Fatih Acar'ın, çok sayıda makalenin yanı sıra, vergi ve istihdam politikaları ile toplam kalite ve mükellef ödevleri ve hakları konusunda yayınlanmış kitapları bulunuyor.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER