ÖNE ÇIKANLAR :
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Temmuz 2013 Çarşamba 18:59

Şensu: Yeni emniyet binası yılbaşına hazır

Şensu: Yeni emniyet binası yılbaşına hazır


Terme İlçe Emniyet Müdürü Yalçın Şensu, Bahçelievler Mahallesi'nde yapımı devam eden yeni emniyet müdürlüğü binası inşaatında incelemelerde bulundu. Şensu, “Yeni emniyet binamıza inşallah yılbaşında geçmeyi planlıyoruz.” dedi.

Samsun’un Terme ilçesinde inşaatı devam eden ilçe emniyet müdürlüğü binasının bu yılın sonunda bitirilmesi planlanıyor. Kaba inşaatı biten binada iç ve dış çalışmalar devam ederken, inşaat alanında incelemelerde bulunan Terme İlçe Emniyet Müdürü Yalçın Şensu, inşaat firması yetkililerinden bilgi aldı. Terme'nin ayrı noktalarında hizmet veren emniyet birimlerinin, bu bina ile bir araya gelerek vatandaşa daha iyi hizmet vereceğini söyleyen Şensu, "Kocaman Caddesi'ndeki binamızda emniyet ve karakol birimi; Elmalık Mahallesi'ndeki lojmanda ise Trafik Tescil Büro Amirliği, Silah Ruhsatı ve Pasaport birimleri ile hizmet veriyor. Bu durumlar memurlarımızın olduğu kadar halka da zorluklar yaşatıyor. Yeni emniyet binamızın bitimi ile tüm hizmetler burada toplanarak, halkımıza daha hızlı bir şekilde hizmet sunacağız.” dedi.

Yeni emniyet binasının konum olarak da vatandaş açısından ulaşımının çok kolay bir yer olduğunu belirten Emniyet Müdürü Şensu, "Çarşı merkezine uzaklığı 5 dakika olan merkezimizde, Türkiye'de örnek ve modern bir merkez bina olarak hizmet verilecek. Binamızda trafik, asayiş, ruhsat, pasaport gibi emniyet müdürlüğünün tüm birimi burada olacak. Hem vatandaş hem de memur rahatlayacak." diye konuştu.

Emniyet Müdürü Yalçın Şensu, emniyet binasında mobese ilgili bölümlerinin de hazır olduğunu belirterek, binanın hemen ardından Terme'ye mobese'yi getirmek için çalışmalara başlayacaklarını ifade etti.KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER