SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Ekim 2014 Pazartesi 15:17

Şehit polisin Facebook'taki paylaşımı duygulandırdı

/home/yztusr/public_html http://cdn3.yazete.com/store/img/sehit-polisin-son-mesaji-duygulandirdi-1475944-465x309.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/sehit-polisin-son-mesaji-duygulandirdi-1475944-622x360.jpg
Şehit polisin son mesajı duygulandırdı

Şehit polisin Facebook'taki paylaşımı duygulandırdı.


Polisleri taşıyan otobüsün devrilmesi sonucunda şehit olan 3 polis memurundan birisi olan Şehit Polis Emrah Horoz’un kazadan 3 gün önce sosyal medyadan paylaştığı mesaj dikkatleri çekti.

Malatya Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memurlarının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Gümüşhane’deki mitinginde görev aldıktan sonra geri dönüşte Sivas’ta otobüsün devrilmesi sonucunda şehit olan Polis Memuru Emrah Horoz’un, Facebook hesabından 3 gün önce yayınladığı mesaj, okuyanları duygulandırıyor.

Şehit polis memuru Emrah Horoz’un 10 Ekim 2014 tarihinde saat 01.02’de "Sessiz olun...!!! POLİSLER ŞEHİT OLUYOR...!!!’ yazısını profil resmi yaptığı görüldü. Horoz, bu mesajından 3 gün sonra şehit oldu.KAYNAK:
İHA
ÖNCEKİ HABER

Ye ye bitmez

SONRAKİ HABER

Bıçak değil kalbi öldürdü!

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.