ÖNE ÇIKANLAR :
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Şubat 2014 Pazar 15:52

Şarkıcı İma, havaalanında sıkı güvenlik kontrolü ile karşılandı

Şarkıcı İma, havaalanında sıkı güvenlik kontrolü ile karşılandı


Kanadalı ünlü şarkıcı İma, İstanbul ve Ankara'da vereceği iki konser nedeniyle İstanbul'a geldi. İma ve grubunun beraberlerinde getirdikleri bagajları, Atatürk Havalimanı'nda sıkı güvenlik kontrolü altında şüpheli yolcuların kontrol edildiği X-Ray cihazından geçirildi.

Kanadalı ünlü pop yıldızı İma, Türkiye'de vereceği iki konser nedeniyle İstanbul'a geldi. İma, İstanbul ve Ankara'da vereceği konserler nedeniyle Atatürk Havalimanı'na Kanada televizyonundan muhabir, kameraman ve kendi set ekibi ile birlikte geldi.

Gümrük görevlileri, ünlü yıldız ve ekibinin bagajlarını şüpheli yolcuların bagajlarının geçirildiği X-Ray cihazından geçirdikten sonra çıkışlarına izin verildi. İma ve ekibini, kendilerine Türkiye'de refakat edecek ajans temsilcileri karşıladı.

Türkiye'ye üçüncü gelişi olduğunu belirten İma, daha önce 2005 yılında yine İstanbul ve 2007 yılında da Ankara'ya geldiğini ve bu gelişinden de mutluluk duyduğunu dile getirdi. Salı günü İstanbul'da Cemal Reşit Rey'de konser vereceğini belirten İma, Çarşamba günü de ikinci konseri için Ankara'ya gideceğini söyledi.

Türkiye'den süperstar Ajda Pekkan'ı tanıdığını belirten İma, İstanbul konserinde süperstara ait bir parçayı da sürpriz olarak seslendirmeyi düşündüğü müjdesini verdi.

Röportaj sırasında "Sizi özledim", "Sizi seviyorum" ve "Eğleniyor musunuz?" gibi kısa Türkçe cümleler kuran İma, Türkçeyi de prodüktöründen öğrendiğini söyledi.

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER