ÖNE ÇIKANLAR :
YAŞAMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Temmuz 2013 Perşembe 16:57

Sarıçam'da Yeşiltepe Mahallesi'nin yolları asfaltlanıyor

Sarıçamda Yeşiltepe Mahallesinin yolları asfaltlanıyor


Adana'da Sarıçam Belediyesi ekipleri, merkez mahallelerdeki asfalt çalışmalarında sona doğru yaklaşıyor. Ekipler, Orhangazi ve Mehmet Akif Ersoy mahallelerinden sonra Yeşiltepe'de de asfaltlama çalışmalarına başlandı.

        Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci, Yeşiltepe Mahallesi'ndeki asfaltlama çalışmalarını denetledi. Mahallenin yeni yerleşim olan bölgelerinde ekiplerin asfaltlama yaptığını belirten Zenbilci, "Şu anda 10 ayrı mahallede çalışma yürütüyoruz. Çınarlı, İncirlik Hürriyet, Buruk İstiklal mahallelerinde kilit parke ve asfalt yol yapımı gerçekleştiriliyor. Baklalı, Buruk, Kürkçüler, Suluca, Orhangazi ve İncirlik Kemalpaşa mahallelerinde park çalışması devam ediyor. Sezon sonunda ilçemizde yol sorunumuz kalmayacak." dedi.

        Yeşiltepe Mahallesi'ndeki çalışmaların bir hafta içinde biteceğini ifade eden Başkan Zenbilci, daha sonra Beyceli, Yıldırım Beyazıt ve İncirlik Kemalpaşa'daki yolları asfaltlayacaklarını dile getirdi. Zenbilci, geride kalan 4 yıl içinde bir milyon metrekare asfalt döktüklerini, 750 bin metrekare de kilit parke yaptıklarını kaydetti.


KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER